Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis 4.dílu

26.05.2007

Čtvrtý rok Harryho Pottera ve Škole čar a kouzel v Bradavicích bude opět plný překvapení, akce a nebezpečí. Bradavice pořádají Turnaj tří kouzelníků, kde tři vybraní studenti ze tří nejprestižnějších kouzelnických škol budou plnit řadu nebezpečných úkolů.


Teprve čtrnáctiletý Harry je překvapivě do soutěže vybrán jako čtvrtý a jelikož je rozhodnutí Ohnivého poháru závazné, soutěžit musí. Všude bují podezřívavost a žárlivost, dokonce i jeho nejbližší začínají věřit, že Harry nějakým trikem pohár přiměl, aby ho vybral. Harry se připravuje na náročné úkoly Turnaje - musí uniknout plameny chrlícímu drakovi, potopit se do hlubin velkého jezera a najít cestu v nebezpečném bludišti. Nic ho ale nedeptá víc než nejděsivější ze všech úkolů - najít partnerku na Vánoční ples. Události naberou neblahý kurz, když přímo na pozemku školy dojde k vraždě.


Vyděšený a pronásledovaný sny o Voldemortovi se Harry obrátí na Brumbála. I ctihodný ředitel školy však přiznává, že žádné snadné odpovědi už neexistují. Vítězství je na dosah, když se ale přiblíží k Poháru tří kouzelníků, není všechno tím, čím se být zdá a za okamžik už se Harry střemhlav řítí vstříc nevyhnutelnému setkání se skutečným

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ach ten češtin

(ach ten češtin, 5. 12. 2009 18:55)

Maličká, jen, je to HP a ohnivÝ pohár, ne ohniví pohár...přečti si knížku, posílíš se v gramatice :-(

supi často letí

(kadibudka, 19. 11. 2007 14:34)

ty vo sobě řikáš :supi často letí a to znamená su piča století

supi často letí

(kadidbudka , 19. 11. 2007 14:32)

ty vo sobě řik

Soutěž o nej fanouška HP

(Aduska, 18. 9. 2007 14:42)

Přihlašte se do mé soutěže O nej fanouška HP: http://www.svet-harryho-p.estranky.cz/clanky/soutez-o-nej-fanouska-hp - Mockrát Vám děkuji a těším se na naší spolupráci!!! :-)